Oferty pracy

Łużycka Szkoła Wyższa w Żarach prowadzi rekrutację na stanowisko:
Wykładowca logistyki

Miejsce pracy: Żary

Zadania na stanowisku:

* realizacja zajęć w oparciu o standardy nauczania na kierunku,
* wspieranie rozwoju jednostki.

Nasze wymagania

* stopień naukowy minimum doktora z dyscypliny nauk o zarządzaniu i
jakości lub inżynieria lądowa, geodezja i transport,
* dorobek naukowy poświadczony publikacjami z ww dyscyplin,
* sprawność organizacyjna.

Mile widziane

* umiejętność obsługi platform do pracy kształcenia zdalnego
(oferujemy szkolenie w tym zakresie),
* doświadczenie w zakresie realizacji zajęć dydaktycznych na
uczelni.

Zakres obowiązków

* prowadzenie zajęć na kierunku logistyka w ​odpowiedniej do
przedmiotu formie: wykładów, ćwiczeń,
* prowadzenie zajęć zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnej
przy użyciu platform e-learningowych,

Oferujemy

* w zależności od preferencji oferujemy stałą formę pracy w
pełnym wymiarze etatu lub elastyczną formę współpracy,
* pracę w zgranym i przyjaznym zespole,
* możliwość rozwoju zawodowego.

Kontakt w sprawie ogłoszenia 793 061 104