Szanowni Państwo,
W związku z poważnym zagrożeniem zdrowia i życia dzieci i dorosłych przez koronawirusa Rządowy Zespołu Zarządzania Kryzysowego podjął decyzję o zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach, przedszkolach i żłobkach na terenie całego kraju.
W związku z tym jutro i pojutrze obowiązuje tzw. okres tymczasowy w naszym Żłobku i będą dyżury zapewniające dzieciom opiekę wychowawczą. Prosimy jednak o niewysłanie dzieci do Żłobka jeśli nie jest to konieczne.
Od poniedziałku, tj. od 16 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. Żłobek „Radosny Szkrab” zostanie zamknięty, czyli jego działalność w każdej sferze zawieszamy.

Prosimy o odpowiedzialną postawę, zgodną z wytycznymi rządu i Głównego Inspektora Sanitarnego.
Wszelkie informacje będą Państwu przekazywane na bieżąco przez aplikację LiveKid.